Boys Open 100m IM - Heats (Declared Winners)
08 Yrs Age Group - Full Results
Place | Name | AaD | Club | | Time | | | FINA Pt | |
1. | Owen CARMODY | 8 | Co Leeds | | 1:49.04 | | | 98 | |
2. | Jacob O'DONNELL | 8 | Co Leeds | | 1:51.14 | | | 92 | |
3. | Alexander THACKER | 8 | Co Leeds | | 2:08.91 | | | 59 | |
4. | William WILSON | 8 | Scott Hall 8 | | 2:23.95 | | | 42 | |
5. | Jamie ANDREASEN | 8 | Morley 8 | | 2:32.50 | | | 35 | |
09 Yrs Age Group - Full Results
Place | Name | AaD | Club | | Time | | | FINA Pt | |
1. | Abdullah MOKHLISSE | 9 | Co Leeds | | 1:51.12 | | | 92 | |
2. | Ewan KITE | 9 | Pudsey 8 | | 1:54.14 | | | 85 | |
3. | Amos PEARSE DE WOLF | 9 | Co Leeds | | 1:55.99 | | | 81 | |
4. | Jake PHELAN | 9 | Co Leeds | | 1:56.53 | | | 80 | |
5. | Callum BROOK | 9 | Co Leeds | | 1:56.66 | | | 80 | |
6. | Oliver BROOKE | 9 | Co Leeds | | 1:57.46 | | | 78 | |
7. | Elisha YANSANEH | 9 | Kirkstall 8 | | 1:57.78 | | | 77 | |
8. | Oliver POW | 9 | Morley 8 | | 2:02.10 | | | 69 | |
9. | Oliver MOONEY | 9 | Co Leeds | | 2:03.66 | | | 67 | |
10. | Ailbe MCNULTY | 9 | Morley 8 | | 2:07.73 | | | 61 | |
11. | Shaunak KHANVILKAR | 9 | Morley 8 | | 2:08.48 | | | 60 | |
10 Yrs Age Group - Full Results
Place | Name | AaD | Club | | Time | | | FINA Pt | |
1. | Asher MAXFIELD | 10 | Co Leeds | | 1:34.71 | | | 149 | |
2. | Maxwell FORD | 10 | Co Leeds | | 1:41.38 | | | 122 | |
3. | Edward COLLINS | 10 | Co Leeds | | 1:41.91 | | | 120 | |
4. | Lucas PIERCY | 10 | Co Leeds | | 1:42.53 | | | 118 | |
5. | Joseph HALL | 10 | Co Leeds | | 1:43.57 | | | 114 | |
6. | Matthew JAMES | 10 | Co Leeds | | 1:44.21 | | | 112 | |
7. | George CARRY | 10 | Co Leeds | | 1:44.84 | | | 110 | |
8. | Callum RAVEN | 10 | Co Leeds | | 1:46.41 | | | 105 | |
9. | Archie BROUGHTON | 10 | Co Leeds | | 1:47.40 | | | 102 | |
10. | Isaac FOY | 10 | Co Leeds | | 1:49.62 | | | 96 | |
11. | Alfred KEMP | 10 | Pudsey 8 | | 1:54.71 | | | 84 | |
12. | George BELLWOOD | 10 | Co Leeds | | 1:54.79 | | | 84 | |
13. | Jacob BOGGON | 10 | John Smeaton | | 1:55.16 | | | 83 | |
14. | Daniel RUTTER | 10 | Co Leeds | | 1:55.71 | | | 82 | |
15. | Harry LEWIS | 10 | Wetherby 8 | | 2:02.74 | | | 68 | |
16. | Jamie ROBERTS | 10 | Co Leeds | | 2:10.35 | | | 57 | |
17. | Freddie DUMPHY | 10 | Scott Hall 8 | | 2:22.81 | | | 43 | |
| Joseph FRIEND | 10 | Scott Hall 8 | | DQ | | | | |
| Zachary CROWTHER | 10 | Co Leeds | | DQ | | | | |
11 Yrs Age Group - Full Results
Place | Name | AaD | Club | | Time | | | FINA Pt | |
1. | Luke DYER | 11 | Co Leeds | | 1:27.73 | | | 188 | |
2. | Oliver STEELE | 11 | Co Leeds | | 1:30.46 | | | 171 | |
3. | Oscar HOBSON | 11 | Pudsey 8 | | 1:31.15 | | | 168 | |
4. | Oliver THACKER | 11 | Co Leeds | | 1:36.75 | | | 140 | |
5. | Aarush SHINDE | 11 | Co Leeds | | 1:49.49 | | | 96 | |
6. | Oliver JOHNSTONE | 11 | Co Leeds | | 1:55.76 | | | 82 | |
12 Yrs Age Group - Full Results
Place | Name | AaD | Club | | Time | | | FINA Pt | |
1. | Oliver FAWCETT | 12 | Airborough 8 | | 1:54.78 | | | 84 | |
2. | Aaron JACKSON | 12 | Scott Hall 8 | | 1:59.82 | | | 73 | |